מוקד השירות של חברת המזרח לשיווק מכוניות

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

חברת המזרח לשיווק מכוניותחברת המזרח לשיווק מכוניות נחשבת לשונה למדי ביחס למרבית החברות בענף הרכב בישראל. שלא כמו חברות אחרות, שיש להן פעילות ענפה וקבוצות בנות רבות, חברת המזרח לשיווק מכוניות תופסת נתח שוק שהוא מעין נישה של רכבי שטח ופנאי.

מאמר זה מציג את החברה, את אבני דרך בהיסטוריה שלה, את דגמי הרכב ומותגים היא מייבאת ארצה, ורמת פריסת אולמות המכירה והסניפים שלה ברחבי הארץ.

חברת המזרח – נעים להכיר

חברת המזרח פועלת בארץ כבר למעלה משישים שנים. בתחילת הדרך עסקה החברה בעיקר בייבוא לארץ של מכוניות מתוצרת גנרל מוטורס. בשנות השמונים החלה החברה לייבא גם את רכבי אוסטין ועשר שנים מאוחר יותר החלה לייבא את מותגי הדגל של חברת הרכב לנד רובר.

על פי פרסומי גורמים בענף הרכב, חלק ניכר מלקוחותיה של חברת המזרח הם לקוחות קבועים שמחפשים חוויית נהיגה ושטח ברמה אחרת. עוד יש לציין שהחברה מספקת גם דגמים ייחודיים שמיוצרים עבור כוחות הביטחון ומשולבים בהם מיגונים מיוחדים.

לצד פעילות הייבוא מספקת החברה גם שירות של תחזוקה, תיקונים וחלפים. בנוסף, היא מארגנת אירועים מיוחדים ללקוחות, במסגרת מועדון מיוחד וייחודי לענף הרכב.

דגמים ומותגים יוקרתיים

חברת המזרח לשיווק מכוניות מתמקדת כיום רובה ככולה ביבוא ובשיווק (ובמתן שירות) של מותגי חברת לנד רובר. החברה הידועה, שמקורה אנגלי, עברה במהלך השנים בין בעלויות שונות של קונצרנים של רכב, תופעה שהפכה למייצרת את ענף הרכב בכלל אולם שמרה על מיתוג ואיכות גבוהים לאורך כל הדרך.

ההיסטוריה של לנד רובר כוללת בין היתר ייצור של אופניים וכן של מטוסים, אולם עיקר תהילתו של המותג החלה לאחר מלחמת העולם השנייה, כאשר הוחל בייצור רכב שטח שיועד בתחילה לצרכים חקלאיים. ההצלחה המידית הייתה מרשימה בכל קנה מידה ועד היום נחשבים רכבי החברה ל"מותג על" בתחום רכבי השטח.

כיום מציעה חברת המזרח גם רכבי שטח שמשלבים יוקרה וגם יכולת עבירות מרשימה ויכולת שטח מעולה, בשונה ממותגים של ג'יפים עירוניים למיניהם.

בין המותגי לנד רובר המיובאים והמשווקים בישראל ניתן למצוא את:

  • לנד רובר דיסקברי 4
  • לנד רובר דיפנדר
  • לנד רובר ריינג' רובר אווק
  • לנד רובר דיסקברי ספורט
  • לנד רובר ריינג' רובר
  • לנד רובר ריינג' רובר ספורט

סניפים ואולמות תצוגה

מרכזי המכירה והשירות של חברת המזרח לשיווק מכוניות הפרוסים ברחבי הארץ הינם:

  • אולם תצוגה בתל אביב – נמצא ברחוב המסגר 9, תל אביב
  • אולם תצוגה בפתח תקווה – נמצא ברחוב משה דיין 6, פתח תקווה
  • אולם תצוגה בחיפה – נמצא בכתובת רחוב בעלי המלאכה 17 (צק פוסט)
  • סוכנות גליל גולן – נמצא ברחוב הגורן 2, מטולה

בנוסף, לחברה מרכזי שירות באזור התעשייה באשקלון, בירושלים, בפתח תקווה, בחיפה, בראשון לציון ובתל אביב.

ראו גם:

אגף השירות של חברת מכשירי תנועה ומכוניות

אוטו איטליה: מוקד שירות הלקוחות

 

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם