לקס מוטורס: מרכז השירות וההנהלה

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מוקד שירות לקס מוטורסההיסטוריה של דגם הלקסוס היוקרתי מתחילה בשנת 1983, עת מנכ"ל טויוטה מוטורס העולמית שאל את מנהלי החברה שאלה פשוטה אחת: האם הם רוצים לייצר את רכב היוקרה הטוב בעולם?

כנראה שתשובתם הייתה חיובית, כי מיד לאחר מכן החל תהליך פיתוח סודי במשך שש שנים, בסופו הוצג הדגם הראשון של הלקסוס. מכאן ועד להקמתה של חטיבת רכבי יוקרה של טויוטה הדרך הייתה קצרה, כאשר הלקסוס ממתג עצמו כדגם שהוא לא רק מפואר, אלא גם אמין.

בתנאים האלה, לא מפתיע מדוע הוא קיבל פופולאריות הולכת וגוברת בארצות הברית והגיע למדינות שונות בעולם – וכן, גם לישראל בשנת 2006. חלק מרכזי בפעילות המותג בישראל נעשה באמצעות לקס מוטורס בע"מ, יבואנית ומוסך מורשה לדגמי לקסוס. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליה.

לקס מוטורס: כך הגיעו הדגמים היוקרתיים לארץ

לקס מוטורס היא יבואנית לקסוס בישראל, האחראית לכך שהדגמים המובילים של המותג עשו "עלייה" לארץ הקודש: לקסוס RX, לקסוס CT, לקסוס IS, לקסוס LS, לקסוס GS ועוד. החברה מתפעלת אולמות תצוגה ומרכזי שירות בכל רחבי הארץ, ואלו הם פרטיהם:

אולם תצוגה הרצליה – ממוקם ברחוב הסדנאות 8 בהרצליה פיתוח. טלפון: 09-9728888.

אולם תצוגה ומרכז שירות לקסוס בירושלים – ממוקם ברחוב כנפי נשרים 62 בבירת ישראל. טלפון: 02-6762000.

אולם תצוגה ומרכז שירות לקסוס בחיפה – נמצא ברחוב האשלג 10 בחיפה ומספר הטלפון שלו 04-8400200.

מרכז שירות תל אביב – ברחוב תובל 8 בעיר. הטלפון הוא: 03-7613333.

אולם Lexus Gallery – ממוקם בקרליבך 37 תל אביב. טלפון: 03-7310000.

השירותים של לקס מוטורס חולשים על כל שלבי רכישת ותחזוקת רכבי לקסוס. במרכזי התצוגה ניתן להתרשם ולרכוש את הדגמים השונים של המותג. נציגי השירות במוקד מציעים גם שירותי טרייד אין עם רכב קיים. השירותים ניתנים במסגרת Lexus Select, מחלקה לרכבי לקסוס מבעלות קודמת.

המחלקה מבצעת 105 בדיקות איכות, מבצעת הליך השבחה מלא של הרכבים ומעניקה על הרכבים הנרכשים שנת אחריות. זאת להבדיל מהאחריות הניתנת עבור רכבים חדשים, בתנאי הרכישה המסורתיים, שניתנת לתקופה של 24 חודשים (ללא הגבלת מרחק נסיעה), וכן למשך שנה נוספת או צבירה של 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).

שירות לרכבי לקסוס: מגוון טיפולים

ניתן למרכזי השירות כדי לקבל טיפולים לתקלות בתחומים דוגמת מכונאות רכב, חשמל רכב, זגגות או ריפוד, לרכוש חלקי חילוף מקוריים לרכבים וכן לבצע אבחון ודיאגנוסטיקה שלו.

לקסוס מעניקה מספר שירותים ללקוחותיה, דוגמת איסוף והחזרה של הרכב, קבלת רכב חלופי, שירותי דרך הניתנים 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, בדיקות עונתיות ללא תשלום, ביצוע מבחן רישוי שנתי לרכב (בתשלום) ועוד. לקוחות שהזמן שלהם יקר יכולים להזמין את שירות Lexus Express, במסגרתו יתבצע הטיפול ברכב תוך שעה אחת.

קראו עוד:

קרסו מוטורס: שירות לקוחות

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם