קבוצת כלמוביל: מוקד שירות מסביב לשעון

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מוקד שירות קבוצת כלמובילקבוצת כלמוביל, מיבואניות הרכב המובילות בישראל, נוסדה בראשית המאה העשרים והיוותה מודל של חדשנות ויכולת טכנית ייחודית לאותן השנים. בתחילה, פעלה החברה באספקת שירותים טכניים ויבוא של מכונות כמו גם יבוא של מוצרים שונים אחרים.

בשנות השישים נכנסה החברה לפעילות בשיווק משאיות ועד מהרה הפכה ליבואנית רכב מובילה. באותו הזמן קיבלה החברה זיכיון לשיווק מרצדס בישראל ועד היום זהו חלק חשוב בעסקי החברה.

חברת כלמוביל פועלת כחברה פרטית, ובני משפחת חרל"פ ממלאים תפקידי מפתח בהנהלתה. יושב ראש החברה המכהן הוא שמואל חרל"פ וכסגנו משמש יואב חרל"פ. גם אסף חרל"פ מכהן בתפקיד בכיר, כמנכ"ל סוויץ.

ייבוא מותגי רכב מובילים לישראל

קבוצת כלמוביל מחלקת את פעילותה לחטיבות עסקיות. בחברה יחידה נפרדת המטפלת בעסקי הרכב הפרטי לצד יחידה המטפלת בתחום רכבי היוקרה. יחידה נפרדת עוסקת בתחום ההובלה וההסעות. בנוסף מפעילה החברה יחידה שעוסקת בתחומי מימון וביטוח ויש גם מערך שלם של פעילות בתחום מרכזי השירות, הפרוסים ברחבי הארץ.

החברה מציעה גם שירותים נלווים של טרייד אין ורכבי יד שניה. החברה גם מחזיקה מערך של מוסכים וכן מפקחת על שורה שלמה של מוסכים מורשים מטעמה.

מותגי הרכב של כלמוביל

כאמור, הפעילות העיקרית של חברת כלמוביל הינה בייבוא ושיווק של כמה מותגי רכב מהעולם. בין מותגי הרכב שהחברה מביאה ארצה ניתן למצוא:

דגמי מרצדס – מותג רכב מוביל מתוצרת גרמנית. בין הדגמים המיובאים ארצה נכון למועד כתיבת הדברים ניתן למצוא את A Class, B Class, CLA Class, C Class Coupe, E Class Coupe, E Class Cabrio, GLA Class, C Class, E Class, S Class, CLS Class, SLK Class, SL Class, GLK Class, M Class, GL Class, G Class.

דגמי מיצובישי – תאגיד יפני שמשווק על ידי כלמוביל מסוף שנות השמונים. בין מותגי החברה המשווקים בישראל ניתן למצוא את אטראז', אאוטלנדר, ספייס סטאר, לנסר, האנטר, פאג'רו.

יונדאי – תאגיד רכב קוריאני מוביל. בין הדגמים שניתן למצוא בארץ בייבוא של כלמוביל ניתן למצוא את יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i25, יונדאי i30 ועוד.

רכבי הובלות והסעות

מלבד דגמי הרכב לשוק הפרטי משווקת כלמוביל גם מותגי רכב רבים שמיועדים לחברות אוטובוסים, לחברות הובלה, משאיות כבדות וקלות ועוד. כמו כן, משווקת החברה דגמים שונים של מוניות, רבות מהן מתוצרת מרצדס.

ללקוחותיה מציעה החברה פתרונות מימון לצורך רכישת רכב בין אם באמצעות הלוואה, בין אם באמצעות ליסינג ובין אם באמצעות פתרונות אחרים. החברה מציעה עסקאות מימון מיוחדות ללקוח הפרטי וכן פתרונות ללקוחות עסקיים ולציי רכב.

ראו גם:

קבוצת לובינסקי

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם