חוויית שירות לקוחות בחברת צ'מפיון מוטורס

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מרכזי השירות של חברת צ'מפיון מוטורסחברת הרכב צ'מפיון מוטורס נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בענף זה. על פי פרסומי החברה, היא מחזיקה בנתח פעילות של מעל לעשרה אחוזים מהשוק התוסס של יבוא הרכב.

מלבד יבוא של כלי רכב חדשים מחזיקה החברה גם כמה תחומי פעילות נוספים. מאמר זה סוקר את פעילות החברה בישראל מאז הקמתה, מגזרי פעילותה, ומותגי הרכב אותם היא מייבאת.

חברה עם ותק

חברת צ'מפיון מוטורס נחשבת לאחת מהוותיקות בענף הרכב בישראל. החברה הוקמה לפני כחמישה עשורים והיא מעסיקה מאות רבות של עובדים. לחברה פריסה רחבה של מרכזי מכירה ושירות ויש לה פעילות הן בייבוא כמה מותגי רכב מובילים, הן בייבוא חלפים לרכב, בתחום הביטוח ובתחומים אחרים (בין היתר, באמצעות חברות שותפות או בשליטתה).

בנוסף, החברה מציעה החברה פתרונות מימון ללקוחותיה השונים וכמובן – מבחר גדול של מותגי רכב לפרטיים, למשפחות, לחובבי רכב היוקרה ועוד.

מותגי צ'מפיון מוטורס: מהידועים בעולם

למרות שלחברת צ'מפיון מוטורס יש כמה תחומי פעילות נלווים כגון שירותי תיקון ואספקת חלפים, הרי שעיקר הפעילות שלה מתמקד בייבוא לארץ של כמה מותגי רכב מהידועים בעולם. בין מותגי הרכב שהיא אמונה על שיווקם בארץ ניתן למצוא:

פולקסווגן

מותג זה החל את פעילותו הענפה לפני עשרות רבות של שנים. החברה, שייצרה ושיווקה לאורך שנים את רכב החיפושית המפורסם אחראית כיום לכמה מרכבי הפאר והיוקרה שנחשבים לבוקשים מאוד בארצות אירופה וגם במדינות אחרות.

לארץ מיובאים בין היתר הדגמים פולקסווגן CC, ג'טה, טוארג, טיגואן, פולקסווגן ספורט וואן, פולקסווגן פולו, שירוקו, פולקסווגן אמארוק, גולף ועוד.

אודי

זהו מותג יוקרה גרמני, שכיום נמצא בבעלות קונצרן פולקסווגן (בדומה לכל יתר הרכבים שמייבאת חברת צ'מפיון מוטורס ארצה). אודי פועלת כבר יותר ממאה שנה ובשנים האחרונות עלה מאוד הביקוש לדגמי החברה בישראל.

בין מותגי אודי המיובאים (או יובאו) ארצה ניתן למצוא את אודי A1, A3 סדאן, A5, A6, A8, אודי Q5, אודי R8, S1, אודי A7, Q3, Q7, S8, אודי TT ועוד.

סקודה

חברת הרכב סקודה הצ'כית נמצאת בשטח כבר מתחילת המאה שעברה. במהלך השנים ייצרה החברה דגמי יוקרה שונים ולאחר נפילת הגוש הקומוניסטי התמזגה החברה עם קונצרן פולקסווגן.

כעבור מספר שנים, המותגים שלה נתפסו בארץ כרכבים סתמיים ופשוטים זוכים כיום המותגים החדישים להערכה. בין המותגים המיובאים ארצה ניתן למצוא את סקודה אוקטבייה, סקודה סופרב, פאביה, רומסטר, סקודה ייטי, סיטיגו ועוד.

סיאט – זהו מותג רכב חשוב שנולד במקור בספרד. כיום מהווה המותג חלק מקונצרן פולקסווגן וזהו מותג מצליח למדי גם בישראל וגם בעולם. בין מותגי סיאט המיובאים לארץ ניתן למצוא את סיאט איביזה, טולדו, סיאט לאון ועוד.

ראו עוד:

קרסו מוטורס

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם