אוטו איטליה: מוקד שירות הלקוחות

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מוקד שירות אוטו איטליהאיטליה נחשבת היום ליצרנית הרכב המובילה בעולם, וגם בישראל מקבלים הדגמים השונים המפותחים בארץ המגף מקום של כבוד.

כשזה נוגע לייבוא לישראל של רכבים איטלקיים, כמו גם למתן שירותים עבורם, יש מספר מרכזים בולטים אליהם מגיע אחוז ניכר מהנהגים שמחזיקים ברכב איטלקי, או לחלופין מעוניינים לרכוש כזה. מאמר זה מתייחס לאוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי לישראל.

אוטו איטליה: קנה עיצובי אחד בין מרכז השירות לרכבים

באולם התצוגה של החברה ב"בית קרדן" בתל אביב ניתן להתרשם מהדגמים החדישים של כלי הרכב של היצרניות האיטלקיות ואף לרכוש את הרכבים. אולם התצוגה החדיש נפתח בשנת 2012, תוך שהוא מעוצב על ידי המעצבים של אותן חברות איטלקיות.

המטרה היא ליצור קנה עיצובי אחד בין מרכז השירות לרכבים.  אירוע ההשקה החגיגי נערך בנוכחות של בכירים מהחברות האיטלקיות, כולל סגן נשיא פרארי אנריקו גליירה. שלוש שנים לאחר מכן, בשנת 2015, קרסה תקרת אולם התצוגה, מה שבנס הסתיים ללא נפגעים. לאחר אותה שנה התקרה הוקמה מחדש, כמובן, כשעם או בלי קשר לכך הוחלף המנכ"ל של אוטו איטליה.

אולם התצוגה מתפרש על פני כאלפיים מטרים רבועים, כולל מתחם מוזיאון קטן של המותג, המציג מדי חודש שניים מהדגמים של פרארי ומזראטי בתצוגה מתחלפת. המוזיאון פתוח למבקרים ללא תשלום ומעניק תשומת לב ניכרת גם לתחום המוטורי, עם דגמי מכוניות המירוץ המפורסמות של פרארי, חליפת המרוצים המקורית של מיכאל שומאכר, הקרנת סרטי מורשת של החברה ועוד.

המתחם כולל גם חנות מזכרות, בה ניתן לרכוש פריטים שונים עליהם מוטבע לוגו החברה, כשבעתיד אמור להיפתח גם בית קפה בסגנון "מוטורי". אולם התצוגה מציע את הדגמים הבולטים של פרארי ומזארטי, לרבות דגמי קליפורניה, גראנד טוריסמו, FF  ועוד. הדגמים הנמכרים מגיעים עם שלוש שנות אחריות עליהם. יש להדגיש כי היקפי המכירות של הדגמים האלה בישראל נחשב למצומצם באופן יחסי, סביר להניח שעקב תג המחיר הגבוה המוצמד להם.

באוטו איטליה לא ציינו את יעדי המכירות הספציפיים שלהם בכל שנה, אך בשנה הקודמת לפתיחתו הרשמית של המרכז הוזמנו כ-20 מכוניות במסגרת טרום ההשקה. הצפי הוא שבכל שנה יקבלו דגמי המזארטי, הנחשבים לזולים ביחס לשאר דגמי המותג, את מירב תשומת הלב והמכירות.

ומה בנוגע לטיפולים?

לצד מרכז המכירות ואולם התצוגה של אוטו איטליה בתל אביב, פועל בפתח תקווה מוסך בעל שם זהה, שאינו קשור באופן ישיר ליבואנית. זהו מוסך מורשה לדגמי פיאט, אלפא רומיאו ולנצ'ה באזור התעשייה סגולה בעיר.

המוסך מציע שירותים שונים, דוגמת תיקון תקלות ברכבים האיטלקיים בתחומים דוגמת חשמל או מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ואבחון של הרכבים, אספקת חלקי חילוף חדישים, משומשים או משופצים לרכבים האמורים ועוד. המוסך מייבא חלפים מהעולם, בהתאם לדרישת הלקוחות, כולל חלפים נדירים. הם משווקים לכל רחבי מדינת ישראל.

ראו גם:

מ.ס.י. מכוניות ספורט לישראל – מוקד שירות

 

לפרטים ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם